Vaši Zastupitelé

 • Ing. Jakub Mráček

  středoškolský učitel, předseda kontrolního výboru

  Jsem učitelem chemie a zástupcem ředitele na Gymnáziu Teplice. Více než deset let jsem vedl Dvojku Teplice, největší skautské středisko v okrese. Tvořil jsem audiostezku naším městem, psal Teplická NEJ..., opravoval beuronskou kapli, provozoval Rekola, připravil výstavu k výročí Julia Payera. Od roku 2014 jsem lídrem Volby PRO! Teplice, od roku 2017 také členem KDU-ČSL. Je mi 36 let, jsem ženatý, mám syna a tři dcery.

  Ing. Jakub Mráček
 • RNDr. Zdeněk Bergman

  RNDr. Zdeněk Bergman

  ředitel gymnázia, člen finančního výboru

  Dvacet sedm let vedu Gymnázium Teplice. V roce 2014 jste mě jako nezávislého poprvé vyslali za Volbu PRO! Teplice do zastupitelstva města. Pracuji tam ve výboru, předkládám návrhy týkající se zejména rozvoje města, územního plánování nebo oživení veřejného prostoru. Jsem aktivní v několika spolcích, působil jsem ve vědecké radě pedagogické fakulty ústecké univerzity. Narodil jsem se v Teplicích, kde také žiji. Jsem podruhé ženatý, mám jednu dceru.

 • Mgr. Nikola Fialová Seifrtová

  pořadatelka kulturních a sportovních akcí, členka výboru pro dopravu, dotace a SMART CITY

  Po studijích, cestování a pracovních zkušenostech v Praze i zahraničí jsem se vrátila do svého rodného města Teplice. Založila spolek SAYFY z.s., který vznikl primárně k organizaci cyklistického závodu Sayfyho Memorial. Tento spolek časem rozšířil svou činnost na organizaci úklidů přírody, cyklistických výletů a sousedkou slavnost Živé Teplice. Občas také promítám dokumentární filmy na neobvyklých místech, příležitostně uspořádám výstavu či setkání veřejnosti k aktuálním politickým tématům. Jsem vdaná a matkou dvou dětí.

  Mgr. Nikola Fialová Seifrtová
 • Adam Souček

  Adam Souček

  koordinátor zdravotnických projektů, předseda výboru pro dopravu, dotace a SMART CITY

  V rámci politiky se věnuji dopravní oblasti. Podílel jsem se na vytvoření Plánu udržitelné mobility Teplic, který nyní pomáhá vedení města při rozhodování v dopravních záležitostech, tak aby se Tepličákům dobře pohybovalo po městě a to pěšky, na kole, autem i prostřednictvím MHD. Byl jsem členem pracovní skupiny města pro stavbu zimního stadionu. Jsem také místopředsedou spolku podporujícího lokální trati, aktivně se snažíme obnovit Kozí dráhu. Již patnáct jsem členem Strany zelených, t.č. krajským předsedou v Ústeckém kraji. Je mi 45 let, jsem ženatý a mám dva syny.

 • Bc. Petr Slavíček

  vývojář software, člen finančního výboru

  Do Teplic jsem přišel jako student konzervatoře a Teplice mi přirostly k srdci. Věnuji se tématu čistoty a pořádku ve městě. Několik let organizuji na různých místech v Teplicích akci Ukliďme Česko, které se také aktivně účastním. Členem Volby PRO! Teplice jsem od roku 2021 a v současnosti jsem také místopředsedou KV KDU-ČSL Ústeckého kraje. Jsem ženatý a mám dvě dospělé děti.

  Bc. Petr Slavíček