Volba PRO! Teplice uspořádá fotbalový Lázeňský pohár

Pod heslem “Fotbal spojuje” chystá hnutí Volba PRO! Teplice první ročník přátelského zápasu smíšených týmů složených z Tepličanů různých národností

V pátek 6. května 2016 se v Teplicích uskuteční první ročník přátelského zápasu mezi týmem Modrých a Žlutých. Oba ale budou smíšené – z Čechů, Italů, Arabů, Ukrajinců, Slováků ad., kteří se cítí být Tepličany a stojí o společné klidné soužití. Rudolf Řepka, zastupitel Volby PRO! Teplice a generální sekretář Fotbalové asociace ČR, k akci řekl: “Fotbalové asociace všude po světě už dlouho vysílají jasný signál: místo nenávisti chceme na stadionech respekt a fair play. Jsem šťastný, že to budeme moct zažít i v Teplicích.”

Kapitány dvou týmů budou legendy teplické kopané Jaroslav Melichar a Michal Doležal. Za obě strany budou kopat hráči všech národností. “Týmy záměrně promícháme – nejde o to, aby to někdo někomu natřel. Chceme si zahrát, seznámit se, popovídat,” vysvětluje fotbalový fanoušek a zastupitel Jiří Řehák. Ten bude akci i moderovat.

Na zápas naváže společný večer s jídlem, které návštěvníci donesou.

Akce je vzhledem ke kapacitě areálu přístupná pouze po předložení vstupenky. Ty je možné rezervovat na facebookovém profilu Volby PRO! Teplice (www.facebook.com/volbaproteplice).

Více informací poskytne Jakub Mráček, jakub.mracek@volbaproteplice.cz, 777 323 557