Ustavující zasedání, 07. 11. 2014

Report

Vážení příznivci, první dějství naší teplické veselohry skončilo, a tak je čas dát se do práce. Sluší se vám ještě jednou poděkovat za trpělivost a za to, že jste nám nepřestali věřit ani během zdlouhavých povolebních vyjednávání. V radě sice neusedneme a nebudeme moci tudíž prosadit tolik, kolik bychom rádi, nicméně získali jsme postavení plnohodnotné opozice: Jakub Mráček je předsedou kontrolního výboru a společně s hnutím ANO disponujeme třetinou hlasů, která je nutná ke svolání mimořádného zastupitelstva. Troufáme si tvrdit, že jsme z povolební situace vyšli se ctí.
Na opoziční práci se těšíme. Kromě důsledné kontroly rady, jejíž programové priority z části sdílíme a budeme tudíž bedlivě sledovat, zda jsou naplňovány, budeme rovněž co nejintenzivněji komunikovat s občany, budeme prezenovat činnost samosprávy lidskou, přehlednou formou (od regulace hazardu po rozpočet), budeme sbírat podněty a promýšlet komplexní řešení problémů našeho města atd. Těšíme se, že do toho půjdete s námi.

P.S.: Za poslední dny a týdny vám dlužíme některé informace a vysvětlení. Budeme se snažit to vše napravit a postupně sem všechny informace dodat. Kdyby vám zde cokoli chybělo, ptejte se.